TcTorrent - TcTorrent Film İndir -TcTorrent Dizi İndir

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sid Meier’s Civilization V Comple Edition Torrent İndir Full İndir
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
[Resim: civilization-v-1024x1024.jpg]

Civilization V’de oyuncu rastgele oluşturulmuş haritalarda bir medeniyetin kontrolünü tarih öncesi zamanlardan geleceğe kadar uzanan geniş bir spektrumda ele alır. Oyun içerisinde farklı türde oyunu kazanma türleri mevcuttur, bu kazanma türlerine oyun içi araştırmalar, keşifler, diplomatik hamleler, genişlemeler, ekonomik geliştirmeler, yönetim ve askeri fetihlerle ulaşılabilir. Oyun serinin önceki oyunundan farklı olarak bu sefer kare parçalara değil, altıgen parçalara ve yeni bir oyun motoruna sahiptir. Civilization IV‘den kalma bir çok oyun mekaniği ya oyunun ana sürümünde ya da gelen eklenti paketleriyle birlikte değişmiştir. Oyunun savaş sistemi değiştirilmiş, yeni bir din ve casusluk sistemi eklenmiştir. Artık şehirler kendilerini saldırganlara karşı savunabilmektedir, haritada yapay zeka tarafından kontrol edilen Şehir devletleri diğer ülkelerle ticaret ve diplomasi yapabilmektedir. Medeniyetlerin sınırları her seferinde sadece tek bir parça genişler, bu da mevcut parçaların daha üretken olabilmesini sağlar. Yollar artık bakım ücretine sahiptir. Oyunun Steam üzerinde bir topluluğu, modlama merkezi ve multiplayer bölümü bulunmaktadır.
Oyunun ilk eklenti paketi olan Civilization V: Gods & Kings Temmuz 2012’de çıkmıştır. Bu eklenti paketi genel olarak din, casusluk, geliştirilmiş deniz savaşları ve geliştirilmiş savaş yapayzekasına odaklanır. Bu eklentiyle birlikte oyuna 9 yeni medeniyet eklenmiştir.
Oyunun ikinci eklenti pakti olan Civilization V: Brave New World Mart 2013’te duyurulmuş, Temmuz 2013’te çıkmıştır. Bu eklenti pakti yeni ticret rotalarına, dünya kongrelerine ve turizme odaklanır. Bu eklenti paketiyle birlikte oyuna 8 yeni wonder, 3 yeni ideoloji ve 9 yeni medeniyet eklenmiştir.

Oyun Kategorisi: Strateji Oyunları

Oyunun Türü: Sıra Tabanlı Strateji, Strateji, Sıra tabanlı, Tarihsel>/span>

Oyunun Boyutu: 5.74 GB

Yayıncı: 2K Games, Aspyr (Mac, Linux)/span>

Çıkış Tarihi: 23 Eyl 2010

Oyun Platform: Bilgisayar Oyunu

Yapımcı: Firaxis Games ,Aspyr (Mac, Linux)

Oyun Fiyatı: 0 TL

OYUNDAN GÖRÜNTÜLER

[Resim: sid-meiers-civilization-5-1024x576.jpg]


İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7, Windows 8 (8.1) ve Windows 10 (64-bit)

İşlemci: Intel Core 2 Duo 1.8 GHz veya AMD Athlon X2 64 2.0 GHz eş değerde yada gaha iyi İşlemci

Bellek:2 GB

Ekran Kartı:256 MB ATI HD2600 XT veya daha iyisi, 256 MB nVidia 7900 GS veya daha iyisi / Directx 9

Depolama: 8 GB boş alan

[Resim: indir4.png]
Referans URL